__ Neseli Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
__ Neseli Forum __

Sanal Alemin En Neseli Forumu =)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

^^.....:::: YüReK HaiNi ::::.....^^

YazarMesaj
__TyFn__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__TyFn__

^^.....:::: YüReK HaiNi ::::.....^^ Empty
MesajKonu: ^^.....:::: YüReK HaiNi ::::.....^^   ^^.....:::: YüReK HaiNi ::::.....^^ Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 6:24 pm

Tebrikler Yürek Haini

Tebrikler sana yürek haini. Başardın en sonunda seven bir yüreği öldürmeyi. Eline sağlık ne güzel de yakıştı sana hainlik. En sonunda çıkardın yüzünden iyi niyet maskesini vefa yalanlarını bıraktın artık bir kenara.

Değerlisin unutulmazsın sözlerinin yalan olduğunu ispatladın en sonunda. Ne güzelde yaptın gerçekten gerçek yüzünü göstermekle. Ağlama demiyorum sana artık ağlayabilirsin istediğince. Bilirsin dimi timsah gözyaşının anlamını; timsahlar avlarını öldürürken ağlarlarmış o yüzden sende ağla timsah gözyaşlarınla.

Üzülmüş gibi yapmanada gerek yok gidişime sevincini doya doya yaşa. Saklama artık yeni aşklarını kuytu köşelerde inkar etmene gerek kalmadı artık yalanlara gerek kalmadı istediğin gibi yaşa. Gerek kalmadı artık imkansızlıkların arkasına saklanmaya. Unut artık yaşananları konuşulanları nasıl olsa basitti hepsi sıradan günlük aşk oyunlarıydı özelmiş ne fark ederki bir özel gider bir özel gelir.

Ben gittim artık gözün aydın yürek ağrın olmayacağım artık. Uğraşmayacağım güzel başlayan güzel bitsin diye. Bitsin artık nasıl biterse bitsin. Ardıma bakmıyorum artık neler bıraktım diye düşünmüyorum bıraktıklarıma bile ihanet ettin çünkü sen.

İyi şeyler bıraktım sanmıştım ama onlarıda hiçe saymışsın. Neyse hiç önemli değil artık nasıl davrandığın neler söylediğin. Gittim ben nasıl olsa istediğin gibi konuş arkamdan istediğin kadar suçlu göster. Suçumu biliyorum ben cezasını da ödüyorum kendi başıma. Sitem etmek bile gelmiyor içimden sana yazdıklarım bile öylesine artık ister oku anla bir şeyler ister hiç okuma umurumda bile değil aslında.

Güzel günler yaşadım seninle onların hatırına nefret etmiyorum senden beddua etmekte yakışmaz bana senin istediğin gibi öylece çekip gidiyorum sadece.
SON BİR SÖZÜM VARDI ASLINDA SÖYLEMİYORUM KENDİME SAKLIYORUM ONUDA…

^^.....:::: YüReK HaiNi ::::.....^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-