__ Neseli Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
__ Neseli Forum __

Sanal Alemin En Neseli Forumu =)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Öğrencisini dudağından öptü, tutuklandı

YazarMesaj
skip60
Admin
Admin
skip60

Öğrencisini dudağından öptü, tutuklandı Empty
MesajKonu: Öğrencisini dudağından öptü, tutuklandı   Öğrencisini dudağından öptü, tutuklandı Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 2:31 pm

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne şikayette bulunan anne F.M., diplomasını almak için okula birlikte gittiği 13 yaşındaki kızı A.G.M.'nin, Müdür Yardımcısı M.G. tarafından makam odasında sıkıştırılarak dudaklarından öpüldüğünü iddia etti.
Olaya tesadüfen tanık olduğunu söyleyen F.M., “Kızım diplomasını almak için müdür yardımcısının odasına gitti. Ben dışarda kendisini bekliyordum. Kızım uzun süre gelmeyince ben de müdür yardımcısının odasına gittim. Kapı aralıktı. İçeriye baktığımda Müdür Yardımcısı M.G. kızımı sıkıştırmış dudaklarından öpüyordu. Çılgına döndüm. Odaya girip kendisine hakaret ettim, yumrukladım. Cezalandırılmasını istiyorum'' dedi.
Gözaltına alınan Müdür Yardımcısı M.G. ise suçlamayı kabul etmeyerek, “Onu kendi kızım gibi öperek uğurlamak istedim. Annesi yanlış anladı'' diye ifade verdi. Sorgulamasının ardından, ‘Küçük yaştaki kız çocuğuna cinsel istismar’ suçundan mahkemeye çıkartılan Müdür Yardımcısı M.G. tutuklanarak cezaevine konuldu.

Öğrencisini dudağından öptü, tutuklandı
1 sayfadaki 1 sayfası