__ Neseli Forum __
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
__ Neseli Forum __

Sanal Alemin En Neseli Forumu =)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Windows, Apple`ı da ele geçiriyor!

YazarMesaj

Windows, Apple`ı da ele geçiriyor! Empty
MesajKonu: Windows, Apple`ı da ele geçiriyor!   Windows, Apple`ı da ele geçiriyor! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 3:57 am

İSTANBUL - Windows işletim sistemiyle Apple işletim sistemini Macintosh bilgisayarlarda birarada çalıştıran Boot Camp yazılımında sorun çıktı. Bazı kullanıcılar Windows `a geçtikten sonra Apple Mac OS işletim sistemine geri dönüş yapamadıklarını rapor etti.Boot Camp yazılımı Apple `ın Intel tabanlı bilgisayarlarında Windows işletim sistemiyle Mac OS işletim sistemlerinin birlikte çalışmasına olanak tanıyor. Yazılım, Apple kullanıcılarına Windows uygulamalarını çalıştırma şansı veriyor, ancak özellikle Windows kullanıcılarını Apple sistemlerine alıştırmak amacını taşıyor.

Son yıllardaki yatırımları ve tüketici elektroniğini bilgisayarla buluşturan iTunes, iPod gibi ürünleriyle pazar payını artıran Apple , Boot Camp yazılımı sayesinde bunu daha da geliştirmek istiyor. Apple , halen beta aşamasındaki Boot Camp yazılımını desteklemiyor. Yazılım Ağustos `ta çıkacak olan Mac OS X işletim sisteminin son versiyonunda desteklenecek.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Xp Kurarken Cd-key Yazmaya Son...
» Microsoft Windows Terimleri